MÖBLER / Bord / Konsolbord 9917760
nr 991 7760
Konsolbord
med stenskiva, Nyrokoko, längd: 85 cm, djup: 35 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 november 2015
kl 19:47:40
31/10 11:35:26